siostry-klaryski-w-slupsku

Niedziela Miłosierdzia Bożego 23.04.2017r.

1.Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia  Bożego. Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest Miłosierną Miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać.
2.Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo „ Godziny Miłosierdzia” dziś  o godz. 15.00.
3.Dzisiaj przypada Święto Patronalne Caritas Polska i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
4.Jutro w poniedziałek 24 kwietnia zgodnie z zasadami kalendarza liturgicznego będziemy obchodzić przeniesioną z dzisiejszego dnia  Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
5. We wtorek 25 kwietnia przypada Święto św. Marka Ewangelisty. Jednocześnie jest to dzień modlitw o urodzaje.                                                                                              6. Jak w każdą środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy po Mszy św.wieczornej.                                                                                                                7.W czwartek, 27 kwietnia o godzinie 18.30 w Sanktuarium Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Słupsku zostanie odprawiona kolejna Msza Święta z cyklu spotkań mężczyzn, którzy na zakończenie zostaną zawierzeni w opiekę św. Józefa.Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Jarosław Kwiecień, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy.                                                                                                               
8.W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
9.W sobotę 29 kwietnia Święto św. Katarzyny Sienejskiej dziewicy                             i doktora Kościoła, Patronki Europy.
10. Zachęcamy do nabycia  i lektury czasopism katolickich,„ Gościa Niedzielnego” i            „ Niedzieli”.
11. Za jakikolwiek dowód życzliwości, wsparcie duchowe   i materialne                          naszego kościoła oraz klasztoru, wszystkim Ofiarodawcom Siostry składają serdeczne „ Bóg zapłać”.

Ks. Kapelan Józef Kwieciński oraz Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji.

skrzynka-intencyjna-a 

adoracja-najswietszego-sakramentu

klaryski-slupsk-dane-kontaktowe2